Naše služby

Webové stránky od nás jsou

responsive-ikona

Responzivní

Stránky od nás jsou plně responzivní, přizpůsobí se tedy jakékoliv velikosti displeje. Můžete si je prohlížet na Vašem počítači, notebooku, tabletu nebo mobilu. Obsah jednotlivých stylů zobrazení jde navíc do určité míry přizpůsobit, lze tedy na základě domluvy vytvořit různé stránky pro zobrazení na klasickém počítači a mobilu nebo tabletu.
seo-ikona

SEO Ready

Můžete mít skvělý nápad, případně produkt, ale pokud se o Vás zákaznici nedozvědí, tak to nemá smysl. Naše stránky jsou vysoce kompatibilní s vyhledávacími roboty Googlu a Seznamu, což samozřejmě mimo kvalitního obsahu přispívá k dobrému umístění ve vyhledávání. V případě nové stránky doporučujeme krátkodobou kampaň v systému Google AdWords, případně Seznam Sklik, což napomůže s rozjezdem nové stránky.
modern-ikona

Moderní

Moderní technologie postupují velice rychle kupředu, při tvorbě webových stránek to platí dvojnásob. Vždy sledujeme nejnovější trendy v oblasti webových prezentací a snažíme se navrhnout zákazníkovi řešení přesně na míru. Spokojený zákazník je naší nejlepší vizitkou. Proto si zakládáme na kvalitě odvedené práce a například k webovým stránkám od nás poskytujeme roční podporu zdarma. Dodržujeme standarty HTML 5 & CSS 3.0, používáme jQuery a nemáme rádi Flash.
penize-ikona

Cenově dostupné

Cena je vždy až na prvním místě. Na každém projektu si dáváme velice záležet, zabýváme se i nejmenšími detaily, které nejsou na první pohled vidět (například ikona - favicona, v případě, že si návštěvník uloží Vaši stránku do záložek), ale jelikož neprovozujeme žádně drahé kanceláře, za zákazníkem jezdíme MHD nebo vlakem, můžeme si dovolit nastavit ceny jaké máme. Zastáváme názor, že moderní a úspěšné webové stránky nemusí být drahé. Navíc přidáváme webhosting a doménu na rok zdarma.